שיטות הפילינג הקיימות

תהליך הזדקנות העור מתחיל כבר בשנות העשרים לחיינו. ישנם גורמים רבים לכך כגון חשיפה לשמש, עישון, תזונה לקויה, שינויים הורמונאליים וטיפול תרופתי. תמיד חשוב לטפח את עור הפניםמומלץ להתחיל לשמור על העור ולטפח אותו בגיל צעיר ככל שניתן, תוך התאמה אישית של תדירות הטיפולים ועוצמתם.

פילינגים

פילינג הינו קילוף שכבות העור העליונות בעור הפנים כדי להאיץ את התחדשותו. בגלל אופיו המחדש, טיפול הפילינג הוא חלק בלתי נפרד מכל הטיפולים המתקנים, כולל אקנה, פיגמנטציה ואותות גיל שונים.

הפילינג הוא אחת השיטות הנוחות והטובות להאצת התחדשות העור ואנטי אייג’ינג. התוצאות נראות מייד לעין, הגמישות חוזרת, והעור נראה צעיר ובריא.

ישנן שלוש שיטות פילינג:

 

פילינג שטחי– פילינג אשר ניתן לבצע באופן עצמאי בבית או אצל הקוסמטיקאית. ישנם תכשירים המותאמים לסוג העור, הקרצוף הוא עדין ומותאם לשימוש יום יומי ללא תופעות לוואי.

פילינג בינוני– יש לבצע אך ורק במכונים המורשים על ידי אשת מקצוע מומחית . הטיפול חודר מעבר לקילוף השטחי של העור ומגיע לקמטים וכתמים עמוקים יותר. תיתכן תחושה של עקצוץ או גרד תחלופנה לאחר הטיפול, אך הטיפול עצמו אינו מלווה בכאבים.

פילינג עמוק- פילינג שמבוצע על ידי רופא מוסמך תחת הרדמה מלאה בחדר הניתוח ונועד לטיפול עמוק של קמטים וכתמים. לאחר הטיפול ישנה אדמומיות נפיחות וכאב אך התחושות ותועפות הלוואי חולפות. אין להתאפר או למרוח קרמים עד החלמה מלאה של העור.

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים