הסרת שיער בלייזר – שאלות ותשובות

הסרת שיער בלייזר- כל השאלות וכל התשובות!

אז החלטת שאת מעוניינת להסיר שיער בלייזר אבל מן הסתם יש לך לא מעט חששות ושאלות. אספנו עבורך כמה שאלות עיקריות וגם את התשובות כמובן!

האם הטיפול מתאים לכל צבעי העור?

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של מכשיר ה – Soprano XL אפשר להסיר דאגה מליבכם, המכשיר מתאים לכל גווני העור והשיער למעט שיער לבן לגמרי.
הטכנולוגיה מתאימה ובטיחותית לכל סוגי העור והשיער, וגם לכהי עור, משום שעוצמת הלייזר ניתנת לוויסות, ומאפשרת התאמת אורך גל מתאים לפי סוג השיער. המכשיר מתגבר גם על שיער בהיר (המכיל מעט פיגמנט), שיער דק,
וכן שיער בעל שורש עמוק יותר.

איך מתבצע הטיפול ?

לפני הטיפול מגלחים את השיער, כדי שלא יקלוט את קרן הלייזר ויצרוב את העור. בשום אופן אין למרוט את השיער בפינצטה, בשעווה, או בחוט. באזורים הרגישים לכאב: בית השחי, גב וכתפיים מורחים כשעה לפני הטיפול קרם אלחוש שיסייע להפחית את הכאב.

בתחילת הטיפול מסמנים את האזור הרצוי, מקררים אותו בעזרת ג’ל אולטרסאונד, ואז מפעילים את המכשיר ומעבירים אותו על פני האזור הרצוי.
בזמן הטיפול התחושה היא של מעין עקצוצים או צריבות קלות. כדי להפחית את הכאב וגם את הסיכון לכוויות, כוללים מכשירי הלייזר מערכות לקירור העור במהלך הטיפול. מערכת הקירור נמצאת בראש הלייזר ומופעלת בו זמנית ביחד עם המכשיר עצמו. ההחלמה פשוטה ומהירה, למעט אדמומיות נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפות בתוך שעות ספורות, אין כל כאב או אי נעימות לאחר הטיפול, ואפשר בהחלט לשוב לשגרת היום. כדי להקל על תחושת הרגישות אפשר למרוח מעט אלוורה.

כמה טיפולים צריך עד התוצאה הסופית?

זה תלוי במקום הטיפול. השיער העבה והכהה יותר נמצא ברגליים, במפשעה ובבית השחי. ולכן הטיפול באזורים אלה יעיל יותר. השיער העדין והבהיר בפנים מצריך יותר טיפולים. כמובן שהדבר תלוי באופי השיער ובסוג העור.

לקראת סיום, אני רוצה להזכיר לכם שטיפולי הסרת שיער בלייזר יש לבצע רק במקומות מקצועיים ומוסמכים. בעת הפעלת מכשיר הלייזר ישנם הרבה גורמים שיש להתחשב בהם, ומטפל לא מיומן עלול לגרום לעור נזקים, כוויות וצלקות.
לא נותנים את הגוף לחובבנים – נקודה.

 

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים