הרמה ומתיחה של הפנים ללא ניתוח

אחד הפחדים הגדולים ביותר של הנשים הוא תהליך ההזדקנות. כאשר העור נהיה דק יותר ויבש, ומופיעים קמטוטים וקמטים. פעם, לפני שנים רבות- הכל היה תלוי בגנטיקה וכאשר אישה הגיעה לגיל מסוים לא היה לה דבר לעשות על מנת להילחם בהזדקנות. אבל היום, עם התפתחות הטכנולוגיה, התקדמות הרפואה האסתטית ותחום האסתטיקה בכלל-ניתן להתחיל לטפל בעור הפנים כבר בגיל מאוד צעיר.

כמובן שחשוב להקפיד על הגיינה וניקוי תמידי של עור הפנים בהתאם לסוג העור ואם בתור ילדה או נערה את סובלת מאקנה ופצעי בגרות לטפל בתכשירים המיועדים לכך ולעבור טיפולים קוסמטיים לצורך ניקוי וחיטוי הפנים למניעת התפשטות הפצעים והשארת צלקות לאחר מכן.

כבר בגילאי העשרים חשוב להתחיל לבצע טיפולי פנים בצורה מסודרת במכון קוסמטיקה אצל אשת מקצוע המומחית לכך לניקוי, חיטוי, וכן החדרת מינראליים וויטמינים הנחוצים לעור הפנים, להחלקת קמטים, החזרת חיוניות והצערת המראה הכללי.

אצל חלק מהנשים טיפולי המניעה לא מספיקים ומהר מאוד יש לטפל בטיפולים כגון הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית שנועדו לשמר את המראה הצעיר להחליק את הקמטים ולהצעיר את מראה העור במספר שנים.

לפני מספר שנים ניתוח להרמה ומתיחה של הפנים היה הפיתרון היחיד והאולטימטיבי לנשים שרצו מראה צעיר יותר ולחדש את הנעורים שלהן. אך כיום ישנה שיטה ללא התערבות כירורגית והיא מתיחת פנים על ידי שימוש בחוטי הרמה מיוחדים.

אופן הטיפול:

הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית- לאחריה מוזרקים מספר חוטים דקיקים במספר אזורים שונים בפנים. אותם חוטים נתפסים ברקמות העדינות של העור וכאשר מתחילים משיכה שלהם ממספר כיוונים שונים הם מותחים ומרימים את העור עד לקבלת התוצאה הרצויה. אותם חוטים גם מעודדים ייצור של קולגן ואלסטין שמחליקים את הקמטים והקמטוטים על פני העור.

הטיפול עצמו מתאים לכל סוגי העור אך לא למי שסבל או סובל ממחלת עור כלשהי או טיפל בפנים על ידי הזרקת סיליקון.

הטיפול לא כואב, תקופת ההחלמה היא כשלושה שבועות במהלכה יופיעו שטפי דם ומעט נפיחות מקומית אך לאחר מכן יתקבל מראה טבעי לגמרי.

וכך, על ידי תזונה נכונה, שתייה מרובה של מים, שמירה על היגיינה של הפנים, הימנעות מחשיפה מרובה לשמש ועישון, וטיפולי פנים קבועים ניתן לשמור ולשמר את עור הפנים. ובמקרה הצורך- לעבור מתיחת פנים על ידי חוטים ללא התערבות כירורגית כלל!

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים