פלזמה ליפטינג (PRP)

נפלאות הגוף

באופן טבעי ועם הזמן, תהליכי ההתחדשות וחילוף החומרים של התא מואטים, ולכן העור שלנו דועך ומזדקן.

על מנת לעצור את ההזדקנות, יש להפעיל מחדש את מנגנוני חידוש התאים, כאשר הדבר המדהים הוא שהדם שלנו מכיל את כל האלמנטים הדרושים לתפקודם התקין של התאים והאורגניזם כולו, כולל מנגנוני ההתחדשות העצמית של הגוף.

הדם שלנו מורכב מטסיות דם, ולהן תפקיד חשוב בקרישתו. כאשר מתרחשת עלייה משמעותית בריכוזן של טסיות הדם בפלזמה, מתרחשות תגובות רבות בגוף, שעשויות לשנות את פעילות התאים והרקמות ולשפר את תפקוד הגוף בכללותו. הסיבה לכך היא שטסיות הדם מכילות מולקולות-רגולטורים, שמספקות את התחדשות הרקמות במצבים של פגיעה בהם או הפסקת פעילות התאים.

על מנת לנצל את נפלאות הגוף שלנו, פותחה שיטת הפלזמה ליפטינג.

מהו הפלזמה ליפטינג?

זוהי למעשה שיטה ייחודית להשבת הנעורים בפנייך, שלא דורשת ניתוח ומבוססת על שימוש בפלזמה, המצויה בגוף שלך.

פלזמה זו, שעשירה בטסיות דם, מוזרקת למקום הבעייתי ומפעילה את תפקודם של תאי רקמות החיבור. למעשה, התאים של רקמות הדם, הקרויים פיברובלסטים, מתחילים להרכיב את הקולגן, האלסטין והחומצה ההיאלורונית, שאחראים על גמישות וחלקות העור. בנוסף לכך, מתחדשת שכבת העור, שמכילה כלי דם”) דרמיס“) ומתחיל גירוי של תאים, השייכים למערכת החיסון”) מקרופאגים”). כתוצאה מכך והודות לרזרבות שהגוף שומר, מופעל מנגנון ההתחדשות הטבעית של העור, ללא צורך בהתערבות כירורגית או כל צעד דרסטי אחר, ומושג האפקט של עור צעיר ויפה יותר.

למי התהליך מומלץ ולמי לא?

את תהליך הפלזמה ליפטינג יכולים לעבור אנשים מכל הגילאים, כאשר שינויי עור הפנים בשל הגיל הופכים להיות בולטים או כאשר פגמים קוסמטיים מתחילים להופיע. בדרך כלל הסימנים הראשונים של הזדקנות העור מתחילים להופיע אחרי גיל 30-35.

הפלזמה ליפטינג מומלץ במקרים הבאים:

 • שינויי גיל בסיבי רקמות החיבור של העור (אלסטוז)
 • יובש והתקלפות העור
 • הופעה ראשונה של קמטים
 • כאשר לחץ הטורגור של העור מופחת
 • נשירת שיער
 •  דלקת בלוטות החלב (אקנה)
 • שיקום העור לאחר פילינג (לייזר או כימי)
 • קרינה חזקה של אור אולטרה סגולי
 • היווצרות סימני מתיחה כתוצאה מירידה מהירה במשקל
 • גילויים ראשונים של צניחת רקמות הצוואר והפנים.

הפלזמה ליפטינג אינו מומלץ ואינו מתבצע בעת:

 • מצב של דיכוי המערכת החיסונית
 • הריון
 • הפרעות נפשיות
 • מחלות קשות של האיברים הפנימיים
 • סוכרת
 • פריחות ומורסות על העור
 • מחלות דם מערכתיות
 • דלקת כבד נגיפית
 • צניחה בולטת של הרקמה, הניתנת לתיקון רק ע”י ניתוח

כיצד מתבצע ההליך

לפני תחילת ההליך, יש לנקוט במספר צעדים:

 1. יום לפני ביצוע בדיקת הדם הביוכימית, יש להוציא מהדיאטה מזון מטוגן, שומני ומזון שמכיל כמויות גבוהות של חומרים משמרים.
 2. ארבע שעות לפני הפרוצדורה מומלץ להימנע מאכילה ולהסתפק בשתייה מרובה.

על מנת להשיג פלזמה עשירה בטסיות דם, מתבצעת דגימת דם מהמטופל למבחנה מיוחדת. תהליך זה בטוח לחלוטין ואינו גורם לכאבים עזים. למעשה, דגימת דם זו דומה מאוד לבדיקת דם רגילה. בשלב הבא הדם מנוקה ומונח בצנטריפוגה מיוחדת, שבה הוא מתחלק לשלושה חלקים: פלזמה דלה בטסיות דם, פלזמה עשירה בטסיות דם ותאי דם אדומים. לאחר מכן מבין שלושתן נבחרת הפלזמה העשירה ביותר בטסיות דם פעילות. הטכנולוגיה המיוחדת הזו מאפשרת להשיג פלזמה עם ריכוז של 950-1200 אלפי תאים למילילטר יחיד בטמפרטורת החדר. כלומר, בדגימת דם קטנה יחסית, נלקחת כמות גדולה של טסיות הדם. כל התהליך הזה הוא אוטומטי ולוקח כ-15 דקות.

הפלזמה שמתקבלת באופן מיידי כתוצאה מהתהליך המתואר, מוחדרת לשכבת ה”דרמיס” של המטופל. לאחר החדרתה, פיברובלסטים אקטיביים מסתדרים לאורך קו מיוחד שקיים אצלנו בגוף, שאחראי על המתיחה הטבעית של הגיל (“קו לנגר”). כתוצאה מייצור סיבים חדשים של קולגן ואלסטין, מתחרשת מתיחה והידוק טבעי של העור.

במידה ובזמן התהליך, הפלזמה מוחדרת לא עמוק משכבת הדרמיס (כפי שנהוג בטיפולי המזותרפיה), אזי מוגבר הייצור של החומצה ההיאלורונית, שאחראית על תיקון הרקמה ולתקשורת בין התאים. התהליך עצמו אורך כשעה ולא דורש הרדמה (במידת הצורך, אפשרית הרדמה מקומית). כמו כן, תהליך זה לא מהווה סכנה לבני אדם ולא גורם להפרות בתפקודי האיברים הפנימיים. ההפך הוא הנכון! השיטה תורמת לתפקוד פעיל יותר של חלק מהמערכות. בנוסף, מתבטלת האפשרות לתגובות אלרגיות או תגובות דחייה, בשל העובדה שהדם המוזרק למטופל הוא הדם שלו ולא של אדם זר.

יתרון נוסף של ההליך הוא היעדר תקופת שיקום. חלק מהזריקות עשויות להשאיר חבורות קטנות שעוברות במהירות ואינן דורשות תקופת החלמה כמו אחרי ניתוח.

תוצאות ההליך

השינויים נראים לעין כבר אחרי הטיפול הראשון. אולם, על מנת לקבל אפקט של עור נקי וחלק, מומלץ לעבור 2-3 טיפולים במשך השנה, בהפרשי זמן של כ-6 חודשים בין טיפול לטיפול.

התוצאות המדהימות:

 1. התחדשות טבעית של העור ומיצוקו
 2. העלמת סימנים כחולים
 3. העלמת סימני שטפי דם מתחת לעיניים
 4. העלמת קמטים וקמטוטים
 5. האטת הזדקנות העור (אנטי אייג’ינג)
 6. נורמליזציה של הלחות
 7. שיפור גוון הפנים

למעשה, למראית העין, תוצאות ההליך דומות מאוד למתיחת פנים כירורגית רגילה, כשהיתרון הוא היעדר מוחלט של התערבות כירורגית ושמירת התוצאות לשנה עד שנה וחצי.

לסיכום, את האדם הכי קרוב לעצמך, ושיטת הפלזמה ליפטינג מוכיחה זאת. שיטה זו מאפשרת לך לנצל את היתרונות, הקיימים בגוף שלך ולהפוך את עורך לצעיר וחלק יותר. השיטה מבוססת על דגימת פלזמת הדם, שעשירה בטסיות דם, הנלקחת ממך בעת הטיפול ומוזרקת לך בחזרה במקומות הדרושים. הזרקה זו מפעילה את תאי רקמות החיבור ותאי רקמות הדם, האחראים על גמישות וחלקות העור ומחדשת את שכבת העור, וכל זה ללא צורך בניתוח, ללא סיכונים וללא תקופת שיקום. תוצאות הטיפול לא מאחרות לבוא, והתוצאות נראות כבר לאחר הטיפול הראשון – “עור פורצלן” – עור חלק, קטיפתי וזוהר מבפנים.

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים