הזרקות בוטוקס

בוטוקס, מהו?

בוטוקס הינו חומר המוזרק לאזורים שונים בפנים ומשתק את פעילות היתר של השרירים היוצרים את הבעות הפנים שלנו. קמטים אלו נקראים קמטי הבעה והם נוצרו במהלך השנים על ידי הבעות פנים החוזרות על עצמן מידי יום, כמו: חיוך, הבעת זעם או תמיהה, פעולה של כעס, ריכוז או חשיבה.

על ידי שיתוקם של השרירים באמצעות בוטוקס, נמנעת ההתכווצות וההתקמטות של עור הפנים. התוצאה המתקבלת הינה איזור חלק מקמטים בהליך קוסמטי פשוט ומהיר.

הטיפול עצמו:

הטיפול נעשה באמצעות מיקרו-מחט איתה מחדירים כמות חומר קטנה של בוטוקס לאזורים הרצויים בפנים. הזריקה הינה מדויקת ומאוד ממוקדת. פעולה ההזרקה אינה דורשת הרדמה מכל סוג שהוא אך לבחירת המטופל ניתן להשתמש בקרם מאלחש באזור. הפעולה אינה כרוכה בכאב, ואין צורך להישאר לאשפוז לאחר ביצוע הפעולה.

תופעות לוואי:

לעיתים תופיע לאחר ההזרקה תחושה קלה של כאב ראש או תחושה של שפעת. אך מיליוני נשים וגברים ברחבי העולם עברו טיפולים בבוטוקס, ועדיין לא ידוע על תופעת לוואי קבועה. מכל מיליוני פעולות הזרקת הבוטוקס אשר בוצעו בשנים האחרונות, לא ידוע על סיבוך קשה או קטלני כתוצאה מהשימוש בחומר.

יתרונות הבוטוקס:

מחקרים הוכיחו כי לבוטוקס יש יכולות להקל על מיגרנות וכן על הזעה מוגברת. הבוטוקס יכול לסייע גם למצמוץ בלתי נשלט בעיניים.
מעל מיליון מטופלים בארה”ב בגילאי 18-65 טופלו בבוטוקס מאז שאושר לשימוש בשנת 2002 ע”י – ה- FDA – המנהל האמריקאי למזון ולתרופות.

הליך בוטוקס קצר בלייזר מקס:

הטיפול בבוטוקס הינו קצר, כעשר דקות של ביקור בלייזר מקס בטירת כרמל ואת יכולה להעלים את קמטייך ולחזור ליום שגרה כשאת מרגישה צעירה ויפה יותר. כן, קוראות יקרות, אנו משריינים לכם חדר טיפולים במרכז שלנו, אתן מגיעות ועוברות טיפול בפחות מהזמן של הפסקת הצהריים וכך חוזרות בזמן והופכות לזוהרות יותר.

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים