ידית InMode Forma

ידית InMode Formaידית Forma לפנים נותנת תוצאות ליפטינג מדהימות ומחזירה ניעורים לעור בזכות חימום ואנרגיית RF. שתי ההשפעות האלו גורמות להגברת הייצור של קולגן ואלסטין שכמותם בעור יורדת עם הגיל. כידוע, דווקא שני החומרים האלה אחריים לגמישות העור. ייתרון גדול של הידית הזו הוא האפשרות להשתמש בה בכל עונות השנה ועל כל סוגי העור, כולל עור שחום, ללא חשש ליצירת כתמי פיגמנטציה. התהליך מומלץ גם בזמן ההחלמה אחרי ניתוחים פלסטיים.

בואו נסביר בצורה קצת יותר מפורטת איך עובדת ידית InMode Forma

גלים בתווך תדרי הרדיו מוחדרים מתחת לעור בעזרת אלקטרודות מחטים ומחממים את השכבות התחתונות של העור בצורה מבוקרת לטמפרטורה של 40-43 מעלות. השפעת גלי הרדיו גורמת לאבלציה (צריבה) וקואגולציה (קרישה) של איזורי אפידרמיס מיקרוסקופיים בפריסה אחידה. בשכבות העמוקות של העור החימום הנקודתי גורם לכיווץ והתעבות של סיבי הקולגן ומאתחל את תהליך ייצור הקולגן החדש, מה שמחזק את העור, מחליק קמטים ונותן אפקט של ליפטינג. גלי הרדיו מקטינים את גודלם של תאי השומן, מה שעוזר לתקן את קווי המתאר של הגוף.

החיישנים המרובים בידית הזו בודקים את טמפרטורת הגוף עד 1000 פעמים בשנייה, מה שמאפשר למומחה לשלוט בתהליך ולקבל תוצאות מירביות. ניסויים קליניים הוכיחו שרק תווך טמפרטורות מסויים יכול לתת את התוצאות הכי טובות.

התוצאה

כבר אחרי הטיפול הראשון של ליפטינג דו-קוטבי בגלי רדיו התחדשות של מולקולות הקולגן מאפשרת השפעה חיובית של מיצוק העור והגברת גמישותו למשך 4-6 חודשים!

ליפטינג יעיל מסוג זה מאפשר:

  • להעלים את הסנטר הכפול
  • להיפטר מקפלים עמוקים סביב האף והפה וצניחת הלחיים
  • להעלים את השקיות מתחת לעיניים
  • למצק ולרענן את עור הצוואר, הברכיים, הכתפיים וכפות הידיים
  • להחליק קמטים עמוקים ולקבל צבע עור אחיד יותר

קווי המתאר של הפנים הופכים ברורים יותר. הקמטים נעלמים, העור נהיה מוצק יותר. התהליך ללא כאבים כלל. המכשיר גורם לתאים להתחיל בתהליך התחדשות עצמית, לכן השפעת הטיפול היא ארוכת תווך ונמשכת כמה שנים.

תוצאות טיפול פנים בידית InMode Forma

תוצאות טיפול פנים בידית InMode Forma

 

 

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים