ראש Diolaze – מהפכה בעולם הסרת שיער בלייזר

ראש DIOLAZE - מהפכה בעולם הסרת שיער בלייזרDiolaze – ראש חדשני להסרת שיער הפנים והגוף. היעילות שלו מבוססת על גישה חדשה לחלוטין.

עקרון הפעולה מבוסס על הקרנת זקיק השיער לא עם קרן אחת, אלא עם שני קרני לייזר בעלי אורכי גל שונים.

ישנן אפשרויות לשילוב אורכי גל הלייזר: 810\755 ננומטר (אלקסנדריט\דיודה), או 810/1064 ננומטר, (דיודה\ניאודימיום) עם אמפליטודת הפולסים 5-140 מ’ לשניה.

יעילות Diolaze גבוהה כל כך עד שניתן להסיר כ-67% מהשיער הלא רצוי בשלושה טיפולים בלבד – תוצאות מוכחות קלינית!

עקרון הפעולה של ראש Diolaze

עקרון הסרת שיער ע”י Diolaze מבוסס על הפסקת הגדילה בזמן Anagen, כלומר בשלב הצמיחה. בזמן הטיפול שני לייזרים באורכי גל שונים משפיעים על זקיקי השיער ושורפים מלנין מבלי לפגוע בפיגמנטים ותאים אחרים. האפקט התרמי מביא לקרישה עקיפה של כלי הדם המזינים את הזקיקים ובכך גורם למותם. אם מבצעים את הטיפול שלא בזמן Anagen, יעילותו יורדת משמעותית.

שילוב של שני לייזרים (810\755 ננומטר ו-810/1064 ננומטר) מבטיח פעולה סלקטיבית יותר על מלנין השיער ובטיחות מירבית עם כל גווני העור.

מערכת קירור תלת-מימדית מובנית הבנויה על עקרון “לפני, בזמן, ואחרי הפולס” מאפשרת למנוע תחושת כאב, מה שחשוב מאוד, במיוחד מבקומות הרגישים ביותר. מבנה הראש המיוחד מאפשר לעבור על כל איזור בגוף מבלי לפסוח על נקודות קשות לגישה.

התוצאה

Diolaze של Inmode נותן תוצאות גבוהות גם כשסוגים אחרים של הסרת שיער לא עוזרים. הטכנולוגיה מאפשרת להיפטר משיער הצומח מתחת לעור, גירויים, דלקת זקיקי השיער והיווצרות כתמי עור. הלייזר הזה אוניברסלי ומתאים גם לעור דק לבן וגם לעור עבה כהה. Diolaze – זו אפשרות לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

כיצד מתחילים?

לא בטוחה היכן להתחיל? כמה זמן התהליך נמשך או כמה זה יעלה? מלאי פרטים ונציגנו ישמח לענות על השאלות

שלחי פרטים