טיפול אולטרא סאונד

עם הזמן ובעקבות השפעתם של גורמים נוספים מופיעים על עורנו קמטים וקמטוטים. אחת מהשיטות להילחם באותם קמטים ולדאוג להחלקתם ואף להעלמתם היא טיפול באולטרא סאונד.

הרטט של מכשיר האולטראסוניק פועל בתדר גבוה במיוחד והוא יעיל מאוד לצורך החדרת חומרי לחות והזנה קוסמטיים ישירות לעור. הרטט עצמו מקל על זרימת הדם, שורף את השומן ומגביר את קצב חילוף החומרים בעור. כל אלה מחליקים את עור הפנים תוך כדי עיסוי נעים, חמים ומרגיע.

מכשיר האולטרא סאונד:

המכשיר, אשר מפיק מיליוני ויברציות לשנייה גורם להרגשה של חמימות על הפנים. הויברציות עצמן גורמות לריכוך של העור, המרצה של זרימת הדם ועל יד כך עולה היכולת של ספיגת החמצן של העור ושיפור המראה הכללי שלו.

לאחר המרצת פעילות הדם במקום ניתן להחדיר באמצעות המכשיר תכשירים מזינים וחומרי לחות חיוניים לעור. העיסוי עצמו נעים ביותר וגורם ליצור של קולגן ובנייה מחדש של תאי העור.  המראה המתקבל הוא של עור חלק יותר בריא יותר וחזק יותר.

מומלץ לבצע את הטיפול מספר פעמים בשבוע כאשר כל טיפול אורך כעשר דקות.

 

החלקת קמטים באולטראסאונד – רק בלייזר מקס

פני לאחד מסניפי לייזר מקס ותוכלי להנות מטיפול באמצעים המתקדמים ביותר, המבוצעים על ידי צוות מקצועי המומחה בתחומו. לאחר הטיפולים תרגישי כיצד העור שלך מתחדש והקמטים מתחילים להיעלם.