מכשיר Vectus להסרת שיער בלייזר

השיטות המסורתיות להסרת שיער

הסרת שיער בלייזר החדשני Vectus-laser

כולנו רוצים גוף חלק כמה שיותר, בדרך היעילה והמהירה ביותר ולכמה שיותר זמן. כיום קיימות מספר שיטות להסרת שיער, כשלכל שיטה חסרונות ויתרונות משלה. השיטה הסטנדרטית ביותר הינה הגילוח, שהיא השיטה המהירה ביותר וללא כאבים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהשיערות צומחות במהירות כבר למחרת ועל מנת להישאר חלקים לאורך זמן יש להתמיד ולגלח שוב לאחר ימים ספורים בלבד.

השיטה הנפוצה השניה הינה השעווה. שיטה זו יעילה יותר מהגילוח שכן התוצאות נשמרות לאורך זמן, אך מדובר בשיטה כואבת במיוחד. אין ספק שהשעווה זו שיטה יעילה ביותר אך כולנו נעדיף שיטה שמביאה לתוצאות טובות יותר במינימום כאבים ותופעות לוואי.

השיטה שאנחנו ממליצים עליה ועובדים איתה היא שיטת הסרת השיער בלייזר.

 

טכנולוגיית ה Vectus Palomar – הסרת שיער באמצעות אור

שיטת הסרת השיער בלייזר זוהי שיטה שמתפתחת כל הזמן. פריצת הדרך האחרונה בתחום הסרת השיער בלייזר הינו המכשור של חברת Palomar האמריקאית, שכיום מהווה סטנדרט ברחבי העולם. אחד המכשירים המתקדמים והחדישים ביותר בטכנולוגיה זו הוא המכשיר להסרת שיער באמצעות טכנולוגיה המבוססת על פולסים עוצמתיים של אור וקרן לייזר, המתאימה וזמינה לבעלי כל סוגי העור, צבע ומרקם השערה.

טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר של Palomar באמצעות פולסי אור וקרן לייזר משמידה באופן יעיל את זקיקי השיער תוך שימוש במערכת קירור למניעת כאב. יותר מכך, הטיפול מתבצע ללא שימוש בג'ל אולטרסאונד, ונותן חווית טיפול נעימה וחלקה. שילוב זה מביא לתוצאות יעילות, חלקות ומהירות במיוחד של הסרת שיער בלייזר לאורך זמן, תוך סיכון וכאבים מינימליים. שיטה זו, בניגוד לשיטות אחרות, מתאימה לכל אדם ולכל האזורים בגוף.

 

תופעות לוואי אפשריות:

במהלך הטיפול מרבית המטופלים חשים עקצוץ קל ורגעי באיזור הטיפול ולאחריו חלק מהמטופלים מרגישים באופן מתון תחושה הדומה לשהייה ממושכת בשמש. תחושה זו יכולה להיות מלווה בנפיחות קלה מיד לאחר הטיפול. יש לציין כי תחושות אלה נמשכות בדרך כלל במשך שעתיים עד יממה.

 

יתרונות השיטה:

  • הפחתת הכאב – הפולסים של האור משמידים את זקיקי השערה תוך שימוש במערכת קירור ומבלי להזיק לרקמות הסובבות את האזור. מערכת הקירור מיועדת למניעת כאב בזמן הטיפול.
  • הסרת שיער ממגוון איזורים – טכנולוגיה זו נבדקה והוכחה כיעילה ביותר לתוצאות טובות לטווח ארוך גם עבור הסרת שיער מאזורים גדולים. השיטה מתאימה להסרת שיער הפנים, גב, חזה, זרועות, בית שחי, קו הביקיני ורגליים.
  • חיסכון בזמן – אורך הטיפול עבור אזורים קטנים הינו דקות ספורות והסרת שיער באזורים גדולים לוקחת כחצי שעה.
  • חזרה מהירה לשגרה – ניתן לבצע את הטיפול ללא צורך בג'ל אולטרסאונד, המקובל בטיפולי הסרת שיער בלייזר אחרים. לאחר הטיפול ניתן להמשיך לעסוק בפעילויות היומיומיות ללא התחושות הלא נעימות הנלוות לשימוש בג'ל.

 

Vectus Palomar במרכז האסטתיקה של לייזר מקס

יתרונות אלה הופכים את השיטה להיות קרן אור בטכנולוגיית הסרת השיער בלייזר וממחישה את היותו של מרכז "לייזר מקס" לפורץ דרך ומוביל בתחום הסרת השיער בלייזר באזור חיפה והצפון, תוך שאיפה מתמדת להעניק ללקוחותיו את הטיפולים המתקדמים והטובים ביותר בארץ ובעולם.

 

 

 

תמונות לפני ואחרי טיפול הסרת שיער עם מכשיר Vectus

הסרת שיער לפני ואחרי בטכנולוגיית VECTUS

הסרת שיער לפני ואחרי Palomar