הסרת שיער לגברים באמצעות לייזר

מראה מטופח ומתוחכם

הסרת שיער לגברים

כיום תוכל להיפטר מהשיער המיותר ולשדר מראה מטופח ומתוחכם באמצעות סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר. כמות הגברים המבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר מגיע לשיעור של כ-50% מכלל הפונים למרפאות השונות.
מקומות הנפוצים להסרת שיערות בגוף הינם: גב, חזה, בטן, ישבן, בין הגבות, ובאוזניים.

רואים תוצאות

לאחר כשישה טיפולים בממוצע, אפשר להשיג דילול משמעותי בכמויות השיער , בשיעור של בין 65% ל- 95% מהשיער הקודם. גברים שמתקרבים לגיל 40 ייהנו מתוצאות מעולות תוך מספר מועט יחסית של טיפולים. בין טיפול לטיפול העור יהיה חלק לתקופה שבין חודשיים לחצי שנה ויותר. הצעירים יותר, ככל שיתקדמו בטיפולים הגוף יהיה חלק יותר משיער, והשערות שיצמחו לאחר מכן יהיו עדינות ורכות. כמות השיער תלך ותפחת עם התקדמות הטיפולים.
אין סיבה להתמהמה יותר, כבר עכשיו אתה יכול להתחיל לשפר את איכות חייך! 

איך מסירים שיער לגברים

המכשיר אשר מסירים עימו את השיער הינו מכשיר ה - Soprano XL המבוסס על טכנולוגיית לייזר SHR, המאפשר ניצול יעיל של האנרגיה הנפלטת לשכבת העור החיצונית (האפידרמיס) וספיגתה בשכבת העור הפנימית (דרמיס), וזאת על מנת לאפשר חימום מבוקר ויעיל של האזור המטופל, ולפגוע בשורש השערה עם פגיעה מינימאלית בעור. טכנולוגיית SHR מבטיחה הסרת שיער ללא סיכון, כאב או תופעות לוואי.

תוצאות יעילות

הסרת שיער בלייזר לגברים מהאזורים השונים בגוף עם טכנולוגיה חדשנית מאפשרת לראות תוצאות תוך מספר פגישות בלבד וללא שום תופעות לוואי או כאבים.